Nová generace inteligentního SUV Coupé

FENGON 5

Ceníky a brožury

Testovací jízda

Technické parametry

Galerie

Interiér automobilu Vám příjemně prosvětlí dvoudílná panoramatická střecha, která vám umožní vychutnat si nejen přirozené prosvětlení interiéru ale také dopřát si čerstvý vánek během cestování.

Dongfeng FENGON 5 Vám přináší čtyři barevné varianty karoserie: modrá, bílá, černá nebo tmavě červená, přičemž v každé z nich se odráží pocit luxusu a pohodlí který Vás bude provázet na cestách.

Pocit luxusního vozu o to více umocňují exteriérové doplňky s chromovými liniemi v přední části vozidla s jasně výraznými detaily a centrálně umístěným logem.

Multifunkční volant je potažen syntetickou kůží a vybaven multifunkčními tlačítky na ovládání různých prvků, jako je palubní počítač, multimediální systém a telefon.

Nové SUV Dongfeng FENGON 5 obsahuje parkovací senzory kombinované s parkovací kamerou, díky čemuž se Vám usnadní parkování. Parkovací nebo i 360 ° kamera Vám na velké obrazovce pomůže vidět předměty nebo lidi nacházející se mimo Vaše zorné pole. Ve vyšší verzi má toto vozidlo i 360 ° kameru, díky které máte pod kontrolou celý prostor kolem Vašeho vozidla.

Nakonec si všimnete, že sedadla, dveře a loketní opěrky mají černé nebo červené čalounění z NAPPA syntetické kůže, která dodává interiéru vozidla velkou eleganci a příjemný pocit v každém okamžiku jízdy.

Osvětlení

Automobil je vybaven i dynamickými směrovými světly a také přisvicováním do zatáček pomocí LED mlhových světel, díky čemuž získáte lepší přehled o situaci na vozovce.

Pohodlí

Kožený interiér se syntetické NAPPA kůže s vyhříváním sedadel a s elektricky nastavitelným sedadlem řidiče a spolujezdce Vám přinese pohodlí při dlouhých cestách za prací i za zábavou. Pocit pohodlí Vám o to víc umocní ergonomické a pohodlné sedadla.

Klimatizace

Požitek z jízdy na Vašich cestách Vám zajistí inteligentní regulace klimatu a vyhřívaná přední sedadla s syntetické NAPPA kůže, které se ovládají jednoduše dotykem na dotykové obrazovce na centrálním ovládacím panelu.

SUV Coupé FENGON 5 nabízí mnohem více, než se na první pohled zdá

Kromě sportovního designu exteriéru má SUV FENGON 5 i sérii příslušenství nejnovější generace, například multimediální jednotku s 10,25-palcovým dotykovým displejem, která umožňuje centrální ovládání vozidla a konektivitu s mobilními telefony.

Bezpečnost

O vaši bezpečnost na silnicích se stará nejmodernější skelet karoserie s vysoce pevnostní oceli. V případě kolize Vás samozřejmě ochrání přední a boční airbagy.

O vaši bezpečnost se staráme nejen během cesty ale i na jejím začátku a konci pomocí elektrických parkovacích senzorů a parkovací kamery se kterou nepřehlédnete žádnou překážku.

Výběr režimu jízdy

Fengon 5 Vám pomůže vychutnat si dynamický styl jízdy pomocí standardně dodávané automatické převodovky, která Vám nabízí možnost zvolit si ze 3 různých jízdních režimů.

Komfort: pro každodenní provoz.
Sport: zvlášť pro fanoušky sportovnějšího stylu jízdy.
Zima: na jízdu ve špatném a zimním počasí.

Kožený interiér Nappa

Čalounění sedadla je vyrobeno ze syntetické kůže Nappa, která je známá svou měkkostí, odolností a vysokou kvalitou. Přední sedadla jsou navíc vyhřívaná a sedadlo řidiče a spolujezdce i elektricky ovládané.

Dveře jsou také potaženy kvalitní měkkou syntetickou kůží s prošívanými detaily, které odkazuje na ocas čínského Phoenixu, který je symbolem čestnosti a milosti.

Sportovní a stylový

Nový Fengon 5 posouvá sportovnost a styl na vyšší úroveň s vylepšenými a poutavými detaily v každém ohledu. Chromovaná řadicí páka je zakončena rafinovanými měkkými materiály pro ještě pohodlnější ovládání.

Bezklíčový přístup a Start-Stop

Inteligentní klíč odemkne a uzamkne vaše vozidlo bez použití rukou a pomocí tlačítka start-stop můžete zapnout nebo vypnout motor pouhým stisknutím tlačítka.

Díky bezklíčovému přístupu umíte otevírat dveře zavazadlového prostoru, což Vám usnadní využívat Vaše auto bez námahy.

18-palcové kola z lehké slitiny

18-palcové disky vyrobené z vysoce kvalitního materiálu jsou vybaveny širokými pneumatikami (235/50/18), díky kterým si budete moci užít Vaši jízdu naplno a zvyšují kontakt mezi Vašimi pneumatikami a povrchem vozovky.

INTEGROVANÁ PŘÍSTROJOVÁ KAMERA

Standardní integrovaná palubní kamera se širokým úhlem záběru zaznamenává každou dopravní situaci a poskytne Vám nezpochybnitelné důkazy v případě nehody.

Galerie

Technické parametry

Výbava Classic Classic+
Motor SFG15TA SFG15TA
Zdvihový objem (l) 1,498 1,498
Max. výkon motoru (kW) 101 101
Max. točivý moment (Nm) 220 220
Palivová nádrž 58l, kovová nádrž 58l, kovová nádrž
Počet sedadel 5 5
Převodovka CVT(VT5) CVT(VT5)
Rozměry (mm) 4685 / 1865 / 1645 4685 / 1865 / 1645
Rozvor (mm) 2790 2790
Rozchod kol (mm) 1580 1580
Provozní hmotnost (kg) 1665 1665
Největší přípustná hmotnost (kg) 2065 2065
Maximální zatížení náprav přední/zadní (kg) 1061/1004 1061/1004
Spotřeba l/100 km
Nízký cyklus 12,125
Střední cyklus 8,631
Vysoký cyklus 8,250
Velmi vysoký cyklus 11,248
Kombinovaný cyklus 9,906

*Zobrazení vozidel na fotografiích a grafikách má ilustrační charakter a může se lišit od reálného provedení vozidla v závislosti např. od výbavového stupně, nebo verze vozidla.